Ipet me qira banesa 4 dhomëshe 117m2 kati 5 lagj..

Shitet nga: Prona Net 06 Gsh 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 117 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 4 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Perball Viva market), me sipërfaqe 117m2 kati 5-të. Banesa ka sallon dhe kuzhinë, 3 dhoma gjumi, banjo, shpajz, 2 ballkona, korridor dhe garazhë nëntokësore.Mobilohet sipas nevojes.Çmimi: 500€
044443349
049701212
038248165
info@prona.net
www.prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim