Ipet me qira banesa 4 dhomëshe 135m2 kati 4 Kodr..

Shitet nga: Kosova Immobilien 15 Maj 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 135 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 4 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (banesat e kuqe, afër Qendres Tregtare), kati 4-rër, me sipërfaqe 135m2.
Banesa është me 2 nivele (duplex), niveli i parë ka sallon, kuzhinë me trapezari, banjo dhe korridor. Niveli i dytë ka 3 dhoma të gjumit, dhomë pune, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.Çmimi: 600€.044199238
049447345
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim