Ipet me qira banesa 4 dhomsh 120m2 Kodra e Diellit

Shitet nga: Kosova Immobilien 31 Mar 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Kodra e Diellit
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 4 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (te banesat e bardha, afër gjamis), me sipërfaqe 120m2 kati Përdhes. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndarë me trapezari, 3 dhoma të gjumit, banjo, shpajz dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, ka parking rrugor të mjaftushëm. Është e përshtatshme për banim, zyre, ordinanc dhe veprimtari të ndryshme.Çmimi:300€


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim