Ipet me qira banesa perballe Ngrohtores,55m2

Shitet nga: Beqir 21 Shk 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa afer universitetit UBT. Banesa permban dhomen e pritjes,dhomen e fjetjes,korridorin,banjon , kuzhinen e ndare dhe nje terrace te vogel.Ndodhet ne katine e trete dhe ka ashensor ne perdorim.Eshte ideale per qifte por edhe te tjeret vijne ne konsiderate.Eshte e gatshme prej 1 Mars 2015.Per me teper info ne tel:044876127. Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim