Ipet me qira lokali 260m2 kati Përdhes Aktash

Shitet nga: Kosova Immobilien 31 Tet 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rr. Dubrovniku
Sipërfaqe: 260 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira Lokali 260m2, në Aktash, (Rr. Dubrovniku, mbrapa restorant Rugova). Lokali është 2 katëshe, në katin Përdhes ka 180m2 me 2 hapsira të shfrytzushme, kati 1-rë ka 80m2 me tre hapsira të ndara. Lokali Lëshohet komplet, e përshtatshme për zyre, Depo, Ordinanc, dhe për shoqata të ndryshme.

Çmimi: 1200€


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim