Ipet qira Banesa ne LagjenMatin 1 S=82m2- Aks Ag..

Shitet nga: AKS AGENCY 28 Krr 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qirabanesa ne Matin 1 ne Objektin e Arberit.
Banesa ndodhet neKatin e 5 dhe ka siperfaqe 82 m2.
Apartamenti ka kete perberje. Sallon , kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo terase dhe terase
Banesamobilohet menjëhere pasi te bejme kontraten per qira marrje
Na kontaktoni ne nr.045 903 902 ose ne 044 361 089
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim