Ipet shtepia me qira

Shitet nga: Nasuf 05 Pri 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 350 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet shtepia me qera e cila gjendet te shtepia e shendetit te Dardani.
Shtepia ka dy hyrje.
Shtepia ka 5 dhoma gjumi me ballkone tre banjo, dy salona dhe dy kuzhina dhe nji podrum.
shtepia ka edhe oborr per tre apo me shum makina.
shtepia ka rrym dhe uje 24/7
Shtepia mund te perdoret per cfardo vep.... ne konsulltim me pronarin.
Qmimi sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim