JAP BANESË me QIRA 38m2ne KURRIZ te Nderesa e.GJ..

Shitet nga: Rexhep 03 Krr 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
- Leshoj BANESE ME QIRA, 38m2, ne KURRIZ te Nderesa e GJELBER. Banesa eshte ne Katin e trete (3). BANESA ESHTE E MOBILUAR dhe i KA TE GJITHA KUSHTET DHE MOBILJET PER NJE QIFT OSE Familjar. .... Banesa ka nje Dhomë pritje, nje Dhome Fjetje, nje Kuzhine, Banjo, Ballkoni, Koridori.
Qiraja mujore FIX = 200 Euro,

- Per më shumë mund të na kontaktoni ne Tel. 045/283-303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim