JAP BANES ME QIRA 45m2 K1neB.Diellt te Posta Vogel

Shitet nga: Rexhep 01 Dhj 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOHET BANESA me QIRA. 45 m2, ... K-1,, ne Lagjjen Bregu i Diellit te Posta Vogel,, Banesa është tërësisht e mobiluar. Banesa eshte njëdhomëshe posedon një Dhome, nje Kuzhine,, Banjo. Koridor,dhe Ballkon Banesa leshohet per Qift - Familjar,... Çmimi i Qiras 200 € + shpsenzimet.
Tel. 045 / 283 - 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim