JAP BANES ME QIRA Te Qendra T Gjelber & Sh.F"Ism..

Shitet nga: Rexhep 02 Pri 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
- LESHOJ BANESA 60m2, ME QIRA. Banesa eshte afer Shkolles Fillore "Ismail Qemali" dhe Qendres Tregetare te Gjelber n'Bregun e Diellit, Kati (3)Tretë,
- , BANESA ESHTE E MOBILUAR KOMPLET. ... Leshohet per Familjar...
QMIMI i QIRAS Mujore 250 €.
Tel 045 / 283 - 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim