JAP LOKAL ME QERA

Shitet nga: Besim Maxhuni 27 Mar 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me Qera Lokalin 84m2 te Santeia afer Ringsit, saksishte ishe Lokalin "Lulishtja Kalia"Lokali eshte i renovuar dhe eshte i pershtatshum per gjdo bisnes. mun te kontaktoni në numrin 044/049 198 556.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim