JAP ME QERA BANESE NE LAGJEN DARDANIA

Shitet nga: Fitim 15 Mar 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Jepet me qera banesa ne lagjen Dardania prane Postes.40 meter katror kati i pare.e mobiluar!2 dhoma kuzhine ballkon banjo
kontakt + 381 62 964 80 11 Viber dhe whattsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim