JAPIM BANESA ME QERA NE TE GJITHA LAGJET E PRISH..

Shitet nga: Prishtina Estate Dje 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Japim banesa me qera ne te gjitha lagjet e Prishtines me madhesi dhe qmime te ndryshme....

Per me shume ju lutemi te na vizitoni ne web faqen tone, ose ne keta Nr. kontakti....

www.prishtinaestate.com

038 500 111

045 77 44 77
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim