JAPIM BANESEN ME QERA NE EMSHIR

Shitet nga: Prishtina Estate 05 Tet 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera ne lagje Emshir. Banesa esht 95 m2 dhe ka nje sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, ballkon etj... Per me shum ju lutemi na kontaktoni nr. tel. ose ne web faqen tone....

www.prishtinaestate.com

038 / 500 - 111
045 / 774 - 477
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim