JAPIM BANESEN ME QIRA NGJITUR ME POSTEN KRYESORE

Shitet nga: nexhati 09 Mar 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOJË ME QIRA BANESEN NGJITUR ME POSTEN KRYESORE KATI I 6 KA 92 METRA KATRORE
KA KETE RENDITJE.
DY DHOMA GJUMI
SALLON TE MADHË
KUZHINE ME DHOME
DY BANJO
BALLKON
E RENOVUAR TERSISHT BANOT E REJA,DYER E DRITARE TE REJA,PARKET E NGJYROSUR TERSISHT ME PERDE TE REJA.
QMIMI PA MOBILJE 300 EURO NE MUAJ ME MOBILE 400 EURO
ME NXEMJE QENDRORE
SHPENZIMET E RRYMËS,UJIT,MBETURINAVE DHE MIRMBAJTJES I MERRE PERSIPER QIRAXHIJA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim