JEPET BANESA ME QERA PERBALLE BANESAVE TE STANDA..

Shitet nga: Hajdin 08 Mar 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Prishtinë
Leshojm banesen me qera ne lagjen MATI1 perballe banesave te STANDARDIT objekti i ri. Banesa posedon
2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, banjo dhe ballkon. Gjithashtu posedon edhe nj garazh dhe podrum. Nuk eshte e mobiluar.

VIBER- 044-404-672
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim