Jap Banesë me qira

Shitet nga: Besa 22 Pri 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Kërkoj urgjent banesë me qira. Jam e punësuar dhe më duhet për afat të gjatë kohor.Banesa duhet të jetë në qendër, mundësisht te Qafa, me 40-45 m2, Çmimi 180-200 euro.Për çdo detaj tjetër ju lutem mos hezitoni të më kontaktoni. Me respekte, Besa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim