Jap Banese me Qira : Nderkombetare, staf Diplomate

Shitet nga: xxxx 07 Tet 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banese me Qira ne Prishtine. Banesa gjindet ne lagjen: Bregu i Diellit, prane shkolles,,Ismajl Qemajli,, Banesa ka 110 m2, Kuzhine me sallon, 3 dhome gjumi , 2 banjo, koridor, terase, e mobiluar dhe rregulluar ne menyren me modrene deri tani! Perveq tjerash munde te ceke : Objekti ndertim i ri , i ndertuara me standarte Evropiana , nga Kompania Ontex, posedon:2 ashensore modrene me kamere, sigurimi i Objektit 24 h, Mirembajtje e objektit ne nivel te duhur, Prakingu i mjaftueshme, Transporti urban, Ambullanta shendetesore, Qendra Tregtare ,,VIVA FRESHE ,,sebashku me Restoran qe gjindet ne katin e 1 te Objektit , si dhe Tregu i pemeve dhe perimve jane mundesit me te mira per banoret! Banesa ipet per : NDERKOMBETAR- staf DIPLOMATESH !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim