Jap banes me qera ne lagjen e Spitalit

Shitet nga: Rexha 22 Sht 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja e Spitalit
Sipërfaqe: 53 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qera ne lagjen e Spitalit afer shkolles Pavaresia.Banesa ka 53m2.Perbehet nga salloni,dhoma e gjumit,koridori,kuzhina,banjo dhe terasa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim