Jap banes me qera ne qender te Sllovenija Sport

Shitet nga: Mirvete 20 Mar 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rrustem Statovci te Sllovenija Sport
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet te sllovenija Sport
Eshte ndertim i ri te gjitha mobiljet dhe paisjet jan te reja
Banesa ka dhomen e dites se bashku me kuzhin
dhomen e fjetjes,nji shpaiz i vogel,banjo,koridori dhe ballkoni.
24 ore ka uje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim