Jap banes me qera

Shitet nga: Rifat 22 Pri 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera
Banesa gjindet te ish Sllovenija Sport
Eshte ndertim i ri
Banesa ka dhomen e dites me kuzhin, dhoma e fjetjes, nji shpaiz i vogel, banjo,ballkoni dhe koridori
Uje ka 24 ore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim