Jap banes me qira ne Prishtine

Shitet nga: Albrim 23 Sht 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qira ne prishtine te lagjja e spitalit
Kemi:sallonin,2 dhoma gjumi,banjo,ballkon,shpajz ETJ
Eshte e mobiluar
Ujin dhe rrymen e paguajme ne
Eshte me nxemje qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim