Jap banes me qira per studenta apo studente urgjen

Shitet nga: ardian 09 Mar 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
jap banes me qira per studenta apo studente banesa osht e mobiluar dhe ka vajlles fri ose vajber 044374873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim