Jap banes me qira

Shitet nga: bahri 10 Shk 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
japim banes me qira ne prishtin te qafa, ndertesat e reja banesa eshte tri dhommeshe dhe ka 2 banjo . kati eshte përdhes banesa eshte e mobiluar me mobile te reja dhe eshte gati per banim prej dates 01.mars 2015 per informata tjera lajmerohuni ne 044 127 011 ose 049 127 011....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim