Jap banes me qira

Shitet nga: Masar 09 Tet 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira. Ka sallon dhe kuzhin. Plus dy dhoma gjumi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim