Jap banes me qyre kodren e trimav

Shitet nga: muhamet 04 Mar 07:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qyra kodren e trimave,banesa eshte e mobilume ka dy dhoma gjumi,sallon,kuzhin dhe koridor,dhe 3 ballkona.per me shum lajmrohuni ne tel.044 240 993 dhe 049 240 993
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim