Jap banes me qyre ne kokdren e trimav 100 m2 ,pe..

Shitet nga: m 14 Krr 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qera kodren e trimav,vetem per familiar, per me Shum lajmrohuni ne Tel.044 240 993
Banesa eshte e mobilume, ka sallon,
kuzhin,
2dhoma gjumi,
banjo,
koridor,dhe
3 ballkona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim