Jap banese me qera te Grandi e renovume complet

Shitet nga: Fitorja 26 Shk 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
JAp banese me qera te Grandi ka dy dhoma
Kuzhine trapezari banjo e mobilume me te reja dhe e renovume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim