Jap banese me qera tek Slovenia e Sportit

Shitet nga: Ardian 28 Shk 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qera, e cila gjendet tek Slovenia e Sportit ndertesa mbI market Albi.
banesa posedon sallon me kuzhine,1 dhom te fjetjes, banjo si dhe ballkon.eshe e mobiluar me te gjitha pajsjet qe I nevojiten si ne dhoma, paisjet ne kuzhine si dhe banjo.ka nxemje qendrore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim