Jap banese me qera

Shitet nga: Avni Dehari 28 Shk 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banese me qera ne Lagjen Mati 1, Rruga Muharrem Fejza ne Prishtine. Banesa ka dy dhoma gjumi, nje dhome te ndejes, banjo, ballkon dhe eshte e mobiluar. Banesa ka uje te perhershem dhe ngrohje. Gjendet ne katin e 5-te dhe ka lift funksional.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim