Jap banese me qira

Shitet nga: Qefsere Haxhiislami 27 Mar 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banese me qira 230 eur dy dhomshe afer gjimnazit Sami Frasher.
Numrat kontaktues 044/283-237 dhe 044/223-459.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim