Jap banese me qira 230 eur

Shitet nga: Qefsere Haxhiislami 09 Pri 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banese me qira 230 eur dy dhomshe afer gjimnazit Sami Frasher.
Nr kontaktues 044/283-237 dhe 044/223-459.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim