Jap banesen 3dheshe me qera

Shitet nga: besnik 22 Pri 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen 3 dhomeshe me qera ne rr.Lord Bajron,mahalla e Muhaxhereve afer univerzitetit Iliria.Banesa eshte ne katin e pare,ka dy dhoma gjumi,sallonin dhe kuzhine te vecante,banjo terace.ka uje 24 ore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim