Jap banesen 78m2 me qira ne qender te Prishtines..

Shitet nga: Visari 10 Pri 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen 78m2 me qira ne qender te Prishtines.
Banesa eshte ne katin e dyte, ka nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluat me mobile.
Çmimi i qirase per muja eshte 600euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim