Jap banesen me qera

Shitet nga: Fatmir 10 Pri 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera afer zhamis se llapit me hyrje te veqante dhe e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim