Jap banesen me qera 140 euro €

Shitet nga: Fatmir 15 Pri 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera afer xhamis se llapit me hyrje te veqant dhe e mobiluar . eshte kat i shtepise.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim