Jap banesen me qera ne Lagjen Dardania

Shitet nga: Prishtina Estate 19 Mar 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera ne Lagjen Dardania. Banesa posedon 55m2, dhe ka nje sallon, kuzhine ndaras, nje dhome gjumi, ballkon, banjo etj... per me shum na kontaktoni ne keta nr. tel ose ne web faqen tone...

www.prishtinaestate.com

038 / 500 - 111
045 / 774 - 477
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim