Jap banesen me qera

Shitet nga: mentor 18 Shk 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera dy dhoma, salloni dhe kuzhina
Banesa eshte ne gjendje shum te mire
Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim