Jap banesen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri

Shitet nga: ismet 11 Shk 02:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.FA NOLI
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira afer Gjimnazit Sami Frasherit dhe Kolegjit Dardanija ,dhe afer shkollen fillore Pjeter Bogdani gjithashtu ka afer Ambulancen banesa ka kete renditje ka dy dhoma koridor kuzhin banjo eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari ka kamerat ne koridore ne vezhgim 24 ore ka mirmbajtje te koridoreve dhe hymjes se baneses
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim