Jap banesen me qira afer shkolles Sam Frashëri ..

Shitet nga: Mexhit 13 Mar 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte afer gjimnazit sami Frashëri 50 m tregut të gjelbërt, , e mobiluar tërsisht, dhe ka kete renditje: - Salloni me Kuzhine, - 1 dhom e gjumit, - Banjon, - Ballkonin, dhe - 1 shpajez 14.m katror qmimi 180 euro kontakti 044362967.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim