Jap banesen me qira afer shkolles Sam Frashëri ..

Shitet nga: Mexhit 16 Mar 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte te Gjimnazi Sami Frashëri përball shtëpis së shëndetit , e mobiluar me te gjitha gjerat kati I dytë, dhe ka kete renditje: - Salloni me Kuzhine, - 1 dhom e gjumit, - Banjon, - Ballkonin, dhe - 1 shpajez.shihë fotot. Tel:044362967.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim