Jap banesen me qira ne Dardani

Shitet nga: Drin 28 Sht 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
jap banesen me qira ne dardani
2 dhoma gjumi
1 sallon
1 kuzhin e veqant
1 banjo dhe ballkon . Numri 044452297 . Cmimi 320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim