Jap banesen me qira ne Ulpiane

Shitet nga: Jehona 24 Shk 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira ne Ulpiane, kati i pare te konviktet hyrja kah fusha e sportit ( autoshkolla Ervini). Banesa ka dhomen e ndejes e cila shfrytezohet edhe per gjume, kuzhinen, shpajz, WC dhe koridor. Banesa eshte e rregulluar ne menyre moderne. Banesa eshte e lire nga 28 shkurti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim