Jap banesen me qira ne breg te diellit 120 m2

Shitet nga: bashkim 27 Mar 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
jap banesen me qira ne breg te diellit afer stacionit nr 4 banesa eshte e pamobiluar posedon 2 dhoma gjumi sallonin me kuzhine banjon shpajzin dhe dy ballkone qmimi 150 eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim