Jap banesen me qira ne breg te diellit

Shitet nga: bashkim 23 Shk 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
jap banesen me qira ne breg te diellit afer banesave te bardha 200 metra larg stacionit nr 4 banesa eshte e pa mobiluar posedon 2 dhoma gjumi sallonin me kuzhine banjo shpajzin dhe 2 ballkone eshte 120 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim