Jap banesen me qira ne breg te diellit

Shitet nga: bashkim 16 Mar 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
jap banesen me qira ne breg te diellit afer banesave te bardha 200 metra larg stacionit nr 4 ka dy dhoma gjumi sallonin kuzhinen banjon shpajzin dhe dy ballkone ka 120 m2 e pamobiluar qmimi 150 eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim