Jap banesen me qira ne breg te diellit

Shitet nga: bashkim 01 Pri 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qira ne breg diellit afer banesave te bardha e pamobiluar posedon dy dhoma gjumi sallonin me kuzhine banjo shpjaz dhe dy ballkone ka 120 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim