Jap banesen me qira

Shitet nga: qefesre haxhiislami 13 Mar 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira 230 eur dy dhomshe afer gjimnazit Sami Frasher.
Numri kontaktues 044/238-237 dhe 044/223-459.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim