Jap banesen me qira

Shitet nga: qefesre haxhiislami 01 Pri 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira dy dhomshe afer gjimnazit Sami Frasher.
Numri kontaktues 044/283-237 dhe 044/223-459.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim