Jap banesen tredhomeshe me qera

Shitet nga: besnik 04 Pri 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen tredhomeshe me qera ne lagjen e Muhaxhereve afer Univerzitetit ILIRIA prapa hotel AFA,Banesa eshte ne katin e pare,eshte e mobiluar teresisht.Ka sallonin,dy dhoma gjumi dhe kuzhinen vecante.Ka banjon,teracen dhe uje 24 ore,Jepet per studente apo familjare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim